KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Filmaffisch 5533003
nr 553 3003
Filmaffisch
”I rök och dans” Martin Ljung, Povel Ramel, Annalisa Ericson m.fl., Fribergs Filmbyrå, Sverige 1950-tal, en Knäppupp film av Yngve Gamlin och Povel Ramel, ’Filmen som fått 7 Hubert’, 100 x 70 cm, tryck: Borås Kliché och Litografiska AB
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:40:12
17/11 11:05:04
150 kr
17/11 19:23:19
17 nov
TEMA Filmaffischer
Läs mer om TEMA Filmaffischer